SPEEDCAM

SPEEDCAM

Jedź bezpiecznie 

Dzięki usłudze Speedcam na drodze otrzymujesz w czasie rzeczywistym informacje o fotoradarach i strefach niebezpiecznych na trasie. Usługa wysokiej jakości zapewniająca wyjątkową niezawodność. 

Kraje objęte tymi usługami wymienione są w Warunkach Użytkowania, kliknij tutaj.

 

WYBIERZ RODZAJ SUBSKRYPCJI

 

W przypadku wszystkich nowych pojazdów wyposażonych w moduł telematyczny, zamówionych od 3 lipca 2023 roku, usługi połączenia alarmowego i pomocy drogowej, a także usługa Telemaintenance są uwzględnione w pakiecie Connect ONE (koszt uwzględniony już w cenie pojazdu). Usługi „E-Remote Control & Connected Navigation” są uwzględnione w pakiecie Connect PLUS, na który. wymagana jest specjalna subskrypcja Connect PLUS jest dostępny bez żadnych dodatkowych kosztów przez okres próbny trwający 6 miesięcy od daty rozpoczęcia gwarancji. Po tym okresie próbnym Connect PLUS będzie dostępny za opłatą.
*Usługa Telemaintenance wymaga specjalnej aktywacji ze strony klienta.

SPEEDCAM
Twoje bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Usługa Speedcam zapewni sprawdzone informacje w czasie rzeczywistym. Usługa dostarcza zaawansowane ostrzeżenia wizualne i dźwiękowe, dzięki czemu prędkość i styl jazdy można odpowiednio dostosować, zapewniając bezpieczniejsze warunki podróżowania dla Ciebie i Twoich pasażerów.

Wszystko o usłudze

Niezawodne zapobieganie 

Usługa Speedcam jest niezawodna. Dzięki dużej społeczności milionów ludzi w ponad 30 krajach, wszystkie szczegółowe ostrzeżenia są łatwo dostępne w czasie rzeczywistym. Możesz także udostępniać ostrzeżenia. 

Uznana wiedza specjalistyczna 

Usługa Speedcam jest zawsze w polu widzenia, co oznacza, że dzięki wykorzystaniu sterowania głosowego i systemu dźwiękowego Opla, Twoje oczy nigdy nie będą musiały opuszczać drogi. Ponadto duży kolorowy ekran dotykowy zapewnia informacje wizualne. 

Zgodny z prawem 

W zależności od kraju oraz obowiązujących przepisów, alerty dotyczące fotoradarów i stref niebezpiecznych informują o dokładnym położeniu radarów stacjonarnych i ruchomych oraz ostrzegają o wjeździe do strefy, w której zdarzył się wypadek.

Aktywacja usługi

Jak aktywować usługę?

Po zalogowaniu się na swoje konto, możesz natychmiast dokonać subskrybcji tej usługi, wykonując proces rejestracji na górze tej witryny. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz je teraz łatwo utworzyć. 

Jak korzystać z usługi?

Po aktywacji możesz korzystać z usługi za pośrednictwem systemu nawigacji w swoim Oplu.