e-Routes

e-Routes

TWÓJ ELEKTRYCZNY ASYSTENT ZAPEWNIAJĄCY BEZSTRESOWE PODRÓŻE

 

Planowanie podróży jest fascynującą przygodą, a jeżeli prowadzisz samochód elektryczny, zasługujesz na to, aby robić to bez żadnych zmartwień. Nie pozwól, aby Twoja podróż została zrujnowana przez obawy o to, ile kilometrów pokonasz, zanim będziesz potrzebować ładowania: odkryj już teraz e-ROUTES opracowaną przez Free2move Charge, nową aplikację mobilną stworzoną dla Ciebie przez markę Opel, aby wzbogacić Twoje doświadczenia z jazdy.

Aplikacja mobilna e-ROUTES to Twój elektryczny asystent, który poprowadzi Cię do celu, polecając najlepsze stacje ładowania i udostępniając aktualizacje poziomu naładowania akumulatora w czasie rzeczywistym.

Zapomnij o obawach związanych z zasięgiem i po prostu ciesz się podróżami, nawet jeżeli Twój samochód nie jest wyposażony we wbudowany system nawigacji: poznaj szacowany poziom naładowania w momencie przyjazdu i bądź na bieżąco z dostępnością stacji ładowania. Dzięki e-ROUTES zawsze otrzymasz najlepsze wskazówki dotyczące trasy, z informacjami o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, alertami o najbliższych fotoradarach i nawigacją głosową.

Rozpocznij swoją kolejną podróż samochodem elektrycznym z aplikacją e-ROUTES i nawigacją marki Opel.

WYBIERZ RODZAJ SUBSKRYPCJI
E-ROUTES
YOUR ELECTRIC CO-PILOT

e-ROUTES zaprojektowano z myślą o bezstresowych podróżach: nasza nowa aplikacja to Twój zaufany przewodnik podczas planowania każdej podróży i podczas jazdy elektrycznym Oplem.

Przed wybraniem się w następną długą podróż sprawdź w aplikacji e-ROUTES szacowany poziom naładowania akumulatora po przybyciu na miejsce i zlokalizuj najlepiej oceniane stacje ładowania na trasie — wystarczy kilka prostych kliknięć.

Wszystkie parametry samochodu są współdzielone z e-ROUTES dzięki dynamicznym aktualizacjom danych marki Opel: dlatego e-ROUTES zapewnia najdokładniejsze sugestie dotyczące postojów, ładowania i zmiany trasy. Podczas podróży aplikacja wskazuje najlepsze rozwiązanie, aby dotrzeć do celu, unikając korków dzięki naszym wskazówkom w czasie rzeczywistym i zawsze mając na uwadze poziom naładowania akumulatora. A jeżeli warunki drogowe ulegną zmianie, e-ROUTES ponownie obliczy plan ładowania, aby zapewnić Ci najlepsze wskazówki.

Uprzyjemnij sobie podróże dzięki naszej nowej usłudze marki Opel.

ALL ABOUT THE SERVICE

e-ROUTES opracowana przez Free2move Charge to najlepsza aplikacja nawigacyjna dla połączonych z siecią samochodów elektrycznych. Nawet jeżeli Twój pojazd nie jest wyposażony we wbudowaną nawigację, dzięki naszej nowej aplikacji możesz skorzystać z przydatnych udogodnień marki Opel podczas swoich podróży: nasza aplikacja szacuje i sprawdza poziom naładowania akumulatora podczas podróży oraz lokalizuje najlepsze stacje ładowania na trasie.

e-ROUTES sugeruje również optymalny czas ładowania dla każdego postoju: gdy planujesz podróż i zbliżasz się do stacji ładowania, w aplikacji zobaczysz najlepsze sugestie dotyczące optymalnego poziomu naładowania.

Nie trać czasu w oczekiwaniu na wolną wtyczkę: e-ROUTES informuje, ile wtyczek do ładowania jest dostępnych na najbliższych stacjach, dzięki czemu możesz wybrać najlepsze miejsce na doładowanie akumulatora!

Po prostu podłącz swojego smartfona do systemu multimedialnego dzięki funkcji klonowania ekranu marki Opel i ciesz się maksymalnym komfortem: wyświetlaj wskazówki aplikacji na ekranie, z łatwością podążaj za sugestiami, a w spokoju ducha dotrzesz do każdego celu.

SERVICE ACTIVATION

Wykorzystaj w pełni swój samochód elektryczny dzięki najnowszej usłudze marki Opel, zaprojektowanej specjalnie dla Ciebie.

Jak subskrybować i pobierać e-ROUTES by Free2move Charge:

Subskrypcja:

1. Najpierw musisz posiadać konto MyOpel. Jeżeli nie posiadasz konta MyOpel, możesz je szybko i łatwo utworzyć za pomocą aplikacji MyOpel lub bezpośrednio na stronie internetowej marki Opel. Do korzystania z tej usługi potrzebna jest aplikacja MyOpel: otwórz aplikację lub pobierz ją z  Apple Store lub Google Playa następnie zaloguj się.

2. W MyOpel przejdź do katalogu usług i z listy dostępnych usług wybierz e-ROUTES. Zaakceptuj regulamin i politykę prywatności, a następnie subskrybuj usługę naciskając „Subskrybuj”. Aby móc korzystać z aplikacji e-ROUTES, upewnij się, że zakończyłeś proces parowania z samochodem. Jeśli już to zrobiłeś, przejdź do kroku 4, w przeciwnym razie wykonaj kolejny krok. 

3. Aplikacja MyOpel poprosi Cię o wykonanie 3 kroków, aby połączyć się z samochodem (I – zdefiniuj swój zaufany numer telefonu i zweryfikuj go; II – ustaw kod bezpieczeństwa; III – podłącz telefon do samochodu przez Bluetooth). 

Aktywacja tej usługi może zająć kilka godzin. W aplikacji zobaczysz sugestie, które mogą przyspieszyć ten proces, np. krótką przejażdżkę. Aktywacja będzie szybsza, jeśli będziesz jechał samochodem w obszarze o silnym sygnale komórkowym. 

4. Jeśli subskrypcja przebiegła pomyślnie, zobaczysz, że aplikacja jest „aktywna” w katalogu usług MyOpel.

Pobieranie:

Po dokonaniu subskrypcji nadszedł czas, aby pobrać e-ROUTES by Free2move Charge, naszą aplikację na smartfony dostępną na urządzenia z systemami Apple iOS i Android. e-ROUTES wykorzystuje również funkcję screen mirroring, aby zapewnić najlepszą nawigację w samochodach elektrycznych.

Pobierz z Apple Store

Pobierz z Google Play Store

Gdy tylko aplikacja się otworzy, wprowadź swoją nazwę użytkownika MyOpel i zaloguj się. Jeśli wszystkie powyższe kroki zostały wykonane pomyślnie i Twój samochód kwalifikuje się do korzystania z usługi, otworzy się aplikacja ze wszystkimi jej funkcjami.