E-REMOTE CONTROL

E-REMOTE CONTROL

Dzięki aplikacji MyOpel w dowolnej chwili możesz sprawdzić stan naładowania oraz pozostały zasięg Twojego samochodu. Natomiast gdy jest on podłączony do ładowarki, możesz zdalnie kontrolować proces ładowania. Aby zapewnić Ci pełen spokój, aplikacja poinformuje Cię, gdy akumulator skończy się ładować lub gdy ładowanie zostanie zakłócone.

Zdalne ustawianie temperatury w pojeździe pozwala Ci na ogrzanie lub schłodzenie kabiny przed rozpoczęciem podróży.

Opel oferuje tę usługę bezpłatnie przez cały okres życia pojazdu.

W określonych modelach samochodów można także zdecydować się na zatrzymanie ładowania przy określonym poziomie naładowania akumulatora, co skraca czas ładowania i może poprawić wydajność i trwałość akumulatora.

WYBIERZ RODZAJ SUBSKRYPCJI

 

W przypadku wszystkich nowych pojazdów wyposażonych w moduł telematyczny, zamówionych od 3 lipca 2023 roku, usługi połączenia alarmowego i pomocy drogowej, a także usługa Telemaintenance są uwzględnione w pakiecie Connect ONE (koszt uwzględniony już w cenie pojazdu). Usługi „E-Remote Control & Connected Navigation” są uwzględnione w pakiecie Connect PLUS, na który. wymagana jest specjalna subskrypcja Connect PLUS jest dostępny bez żadnych dodatkowych kosztów przez okres próbny trwający 6 miesięcy od daty rozpoczęcia gwarancji. Po tym okresie próbnym Connect PLUS będzie dostępny za opłatą.
*Usługa Telemaintenance wymaga specjalnej aktywacji ze strony klienta.

E-REMOTE CONTROL
Zarządzaj swoim ŁADOWANIEM

Sprawdź stan naładowania pojazdu

Na stronie głównej aplikacji MyOpel, w czasie rzeczywistym podawany jest pozostały zasięg Twojego pojazdu. Możesz również sprawdzić czy samochód jest w trakcie ładowania i jakiego jest ono typu (szybkie lub standardowe).

Kontroluj swój pojazd, nawet z daleka

W trakcie, gdy Twój Opel jest podłączony do ładowania, możesz sprawdzać stan naładowania akumulatora poprzez aplikację w telefonie.

Możesz uruchomić, zatrzymać lub zaprogramować ładowanie bez konieczności wychodzenia do samochodu. Dzięki temu możesz go ładować w czasie najbardziej optymalnym cenowo.

Możesz także śledzić prędkość i stan ładowania w czasie rzeczywistym.

W przypadku nieprzewidzianych zakłóceń podczas ładowania, Twoja aplikacja MyOpel natychmiast Cię o tym poinformuje. Dostaniesz również informację, gdy Twój samochód będzie w pełni naładowany.


 

Przygotuj temperaturę w samochodzie

Ciesz się optymalnym komfortem od razu po wejściu do samochodu, niezależnie od temperatury otoczenia. Za pomocą aplikacji MyOpel możesz ogrzać lub schłodzić wnętrze Twojego auta niezależnie czy samochód jest podłączony do ładowania, czy nie.

Jeśli pojazd jest podłączony do prądu, to pozostały zasięg i poziom naładowania akumulatora nie zmniejszą się.

e-Remote Control dają Ci możliwość zaprogramowania schłodzenia lub ogrzania pojazdu przed podróżą zgodnie z Twoim planem dnia. Dzięki temu w Twoim Oplu zawsze będzie panować odpowiedni klimat.

Aktywacja usługi

Jak aktywować usługę?

e-Remote Control dostępna jest tylko za pośrednictwem aplikacji MyOpel.

Jak korzystać z usługi?

Aby dowiedzieć się więcej o usłudze, sprawdź nasz poradnik.

Gdzie mogę używać usługi?

Możesz zasubskrybować usługę e-Remote Control w dowolnym kraju, w którym jest ona oferowana. Po aktywacji z usługi tej można korzystać na większym obszarze geograficznym.

Tutaj znajdziesz kraje objętę usługą e-Remote Control i obszar geograficzny, na którym ona działa.