CONNECTED NAVIGATION PLUS

CONNECTED NAVIGATION PLUS

Ty kierujesz, Opel Cię prowadzi

Dzięki usłudze Connected Navigation Plus możesz skupić się na przyjemności z jazdy, dysponując jednocześnie najnowszymi informacjami o ruchu drogowym w systemie nawigacyjnym.

Kraje objęte tymi usługami wymienione są w Warunkach Użytkowania, kliknij tutaj.

WYBIERZ RODZAJ SUBSKRYPCJI

 

W przypadku wszystkich nowych pojazdów wyposażonych w moduł telematyczny, zamówionych od 3 lipca 2023 roku, usługi połączenia alarmowego i pomocy drogowej, a także usługa Telemaintenance są uwzględnione w pakiecie Connect ONE (koszt uwzględniony już w cenie pojazdu). Usługi „E-Remote Control & Connected Navigation” są uwzględnione w pakiecie Connect PLUS, na który. wymagana jest specjalna subskrypcja Connect PLUS jest dostępny bez żadnych dodatkowych kosztów przez okres próbny trwający 6 miesięcy od daty rozpoczęcia gwarancji. Po tym okresie próbnym Connect PLUS będzie dostępny za opłatą.
*Usługa Telemaintenance wymaga specjalnej aktywacji ze strony klienta.

CONNECTED NAVIGATION PLUS
NAJLEPSZY PILOT

Ciesz się bezproblemową obsługą, w której Twoje inteligentne urządzenie stanie się częścią samochodu, umożliwiając patrzenie na drogę i trzymanie rąk na kierownicy.

Dzięki usłudze Connected Navigation Plus samochód znajduje najlepszą trasę w czasie rzeczywistym, w oparciu o wiarygodne informacje o ruchu drogowym pochodzące od dużej społeczności użytkowników w ponad 30 krajach. Usługa Connected Navigation wyświetlana jest na ekranie głównym samochodu i może być także obsługiwana przez sterowanie głosowe.

Wbudowana funkcjonalność Speedcam dostarcza sprawdzone informacje w czasie rzeczywistym. Dzięki niej pojawią się ostrzeżenia wizualne i dźwiękowe pomagające dostosować styl i prędkość jazdy, zwiększając tym bezpieczeństwo Twoje i pasażerów.

WSZYSTKO O USŁUDZE

Jedź mądrze

Ciesz się pełnią życia w samochodzie dzięki usłudze Connected Navigation. Usługa obejmuje informacje w czasie rzeczywistym o korkach, a także o lokalizacji tanich stacji paliw i miejsc parkingowych. Są one dostarczane bezpośrednio na ekran dotykowy samochodu, ale mogą być również dostępne na wyświetlaczu wskaźników kierowcy (samochód jest w niego wyposażony).

Sieć drogowa nieustannie się rozwija: zmieniają się kierunki ruchu drogowego, poszerzają się obszary dla pieszych albo rondo w nowo wybudowanej dzielnicy jest już gotowe do przyjęcia pojazdów. Aby móc w pełni wykorzystywać możliwości swojego systemu nawigacyjnego i uzyskiwać optymalne wskazówki, upewnij się, że mapa w nawigacji jest zawsze aktualna. Jeśli Twój pojazd jest wyposażony w funkcję „Over-the-air” Map Update, nie musisz się tym przejmować. Będzie on wykonywał aktualizacje za Ciebie automatycznie. W przypadku wszystkich innych systemów nawigacji wystarczy regularnie wchodzić do dedykowanej sekcji w aplikacji MyOpel i postępować zgodnie z prostymi instrukcjami, gdy tylko pojawi się nowa aktualizacja.
Wybieraj zawsze najlepszą trasę i docieraj do wybranego miejsca docelowego w najbardziej skuteczny sposób. 

Zapobieganie przede wszystkim

Usługa Speedcam gwarantuje rzetelność. Dzięki dużej społeczności milionów ludzi w ponad 30 krajach precyzyjne ostrzeżenia w czasie rzeczywistym są łatwo dostępne. Ty też możesz udostępniać ostrzeżenia.

Zgodne z prawem

W zależności od kraju oraz obowiązujących przepisów, ostrzeżenia o fotoradarach i niebezpiecznych strefach informują o dokładnej pozycji stałych i ruchomych radarów (mierzących prędkość, sterujących sygnalizacją świetlną czy znakami stopu itp) i ostrzegają o wjeździe do strefy, która jest właśnie miejscem wypadku.

Usługi Nawigacji online z komunikatami obejmują:

  • Ruch drogowy w czasie rzeczywistym
  • Informacje o parkingach
  • Informacje o pogodzie
  • Obsługa sterowania głosowego
  • Stacje paliw i ceny paliw na trasie lub w pobliżu
  • Szybkie wyszukiwanie adresów i użytecznych miejsc (POI) online
  • Komunikaty o strefach niebezpiecznych

 
Dla pojazdu elektrycznego można wyszukiwać w trybie online punkty POI dla stacji ładowania.

AKTYWACJA USŁUGI

Jak aktywować usługę?

Jeśli masz nowy samochód z pokładowym systemem nawigacji, możesz skorzystać z wliczonej w cenę samochodu 3-letniej subskrypcji usługi Connected Navigation Plus z komunikatami. Po 3 latach możesz przedłużyć usługę bezpośrednio na swoim koncie użytkownika.

Jak korzystać z usługi?

Po aktywacji usługi w sklepie OpelConnect, należy jeszcze skonfigurować ją w systemie nawigacyjnym swojego Opla.