CONNECTED NAVIGATION

CONNECTED NAVIGATION

Ty kierujesz, Opel Cię prowadzi 

Dzięki usłudze Connected Navigation możesz skupić się na przyjemności z jazdy, dysponując jednocześnie najnowszymi informacjami o ruchu drogowym w systemie nawigacyjnym. Ta usługa jest wliczona w cenę samochodu na 3 lata przy zakupie nowego samochodu z wbudowanym systemem nawigacji. Wystarczy dodać nowy pojazd do swojego profilu i aktywować usługę. 

Kraje objęte tymi usługami wymienione są w Warunkach Użytkowania, kliknij tutaj.

WYBIERZ RODZAJ SUBSKRYPCJI

 

W przypadku wszystkich nowych pojazdów wyposażonych w moduł telematyczny, zamówionych od 3 lipca 2023 roku, usługi połączenia alarmowego i pomocy drogowej, a także usługa Telemaintenance są uwzględnione w pakiecie Connect ONE (koszt uwzględniony już w cenie pojazdu). Usługi „E-Remote Control & Connected Navigation” są uwzględnione w pakiecie Connect PLUS, na który. wymagana jest specjalna subskrypcja Connect PLUS jest dostępny bez żadnych dodatkowych kosztów przez okres próbny trwający 6 miesięcy od daty rozpoczęcia gwarancji. Po tym okresie próbnym Connect PLUS będzie dostępny za opłatą.
*Usługa Telemaintenance wymaga specjalnej aktywacji ze strony klienta.

CONNECTED NAVIGATION
Najlepszy pilot

Ciesz się bezproblemową obsługą, w której Twoje inteligentne urządzenie stanie się częścią samochodu, umożliwiając patrzenie na drogę i trzymanie rąk na kierownicy. 

Dzięki usłudze Connected Navigation samochód znajduje najlepszą trasę w czasie rzeczywistym, w oparciu o wiarygodne informacje o ruchu drogowym pochodzące od dużej społeczności użytkowników w ponad 30 krajach. Usługa Connected Navigation wyświetlana jest na ekranie głównym samochodu i może być także obsługiwana przez sterowanie głosowe.

Wszystko o usłudze

Jedź mądrze 

Ciesz się pełnią życia w samochodzie dzięki usłudze Connected Navigation. Usługa obejmuje informacje w czasie rzeczywistym o korkach, a także o lokalizacji tanich stacji paliw i miejsc parkingowych. Są one dostarczane bezpośrednio na ekran dotykowy samochodu, ale mogą być również dostępne na wyświetlaczu wskaźników kierowcy (jeśli samochód jest w niego wyposażony). 

Sieć drogowa nieustannie się rozwija: zmieniają się kierunki ruchu drogowego, poszerzają się obszary dla pieszych albo rondo w nowo wybudowanej dzielnicy jest już gotowe do przyjęcia pojazdów. Aby móc w pełni wykorzystywać możliwości swojego systemu nawigacyjnego i uzyskiwać optymalne wskazówki, upewnij się, że mapa w nawigacji jest zawsze aktualna. Jeśli Twój pojazd jest wyposażony w funkcję „Over-the-air” Map Update, nie musisz się tym przejmować. Będzie on wykonywał aktualizacje za Ciebie automatycznie. W przypadku wszystkich innych systemów nawigacji wystarczy regularnie wchodzić do dedykowanej sekcji w aplikacji MyOpel i postępować zgodnie z prostymi instrukcjami, gdy tylko pojawi się nowa aktualizacja.
Wybieraj zawsze najlepszą trasę i docieraj do wybranego miejsca docelowego w najbardziej skuteczny sposób. 

Usługi nawigacji online obejmują: 

  • Ruch drogowy w czasie rzeczywistym 
  • Informacje o parkingach 
  • Informacje o pogodzie 
  • Obsługa sterowania głosowego 
  • Stacje paliw i ceny paliw na trasie lub w pobliżu 
  • Szybkie wyszukiwanie adresów i użytecznych miejsc (POI) online 

Dla pojazdu elektrycznego można wyszukiwać w trybie online punkty POI dla stacji ładowania.

Aktywacja usługi

Jak aktywować usługę. 

Jeśli masz nowy samochód z pokładowym systemem nawigacji, możesz skorzystać z wliczonej w cenę samochodu 3-letniej subskrypcji usługi Connected Navigation. Po 3 latach możesz przedłużyć usługę bezpośrednio na swoim koncie użytkownika. 

Jak korzystać z usługi. 

Po aktywacji usługi w sklepie OpelConnect, należy jeszcze skonfigurować ją w systemie nawigacyjnym swojego Opla.