CONNECTED ALARM

CONNECTED ALARM

 

POZWÓL, ŻE MARKA CITROËN ZATROSZCZY SIĘ O TWÓJ SAMOCHÓD 

Ciesz się podróżą, nie musząc martwić się o swój samochód. Usługa Connected Alarm powiadomi Cię SMS-em (na jeden z Twoich zaufanych numerów, zarejestrowany podczas aktywacji), gdy fizyczny alarm w Twoim samochodzie włączy się z powodu podejrzenia próby kradzieży.

Subskrybując tą usługę zyskasz spokój ducha i niekończącą się troskę nad Twoim Oplem.

Kraje objęte zakresem tej usługi wymieniono tutaj.

WYBIERZ RODZAJ SUBSKRYPCJI

 

W przypadku wszystkich nowych pojazdów wyposażonych w moduł telematyczny, zamówionych od 3 lipca 2023 roku, usługi połączenia alarmowego i pomocy drogowej, a także usługa Telemaintenance są uwzględnione w pakiecie Connect ONE (koszt uwzględniony już w cenie pojazdu). Usługi „E-Remote Control & Connected Navigation” są uwzględnione w pakiecie Connect PLUS, na który. wymagana jest specjalna subskrypcja Connect PLUS jest dostępny bez żadnych dodatkowych kosztów przez okres próbny trwający 6 miesięcy od daty rozpoczęcia gwarancji. Po tym okresie próbnym Connect PLUS będzie dostępny za opłatą.
*Usługa Telemaintenance wymaga specjalnej aktywacji ze strony klienta.

CONNECTED ALARM
LIBÉREZ VOTRE ESPRIT

Usługa Connected Alarm powiadomi Cię, jeśli zostanie wykryte podejrzane zdarzenie i włączy się fizyczny alarm w Twoim samochodzie.

Nie musisz już martwić się, czy Twój samochód jest bezpieczny. Dzięki tej nowej funkcji możesz się zrelaksować, gdy nie widzisz ani nie słyszysz swojego samochodu. A gdyby miała miejsce sytuacja, która może uruchomić alarm w Twoim Oplu, zostaniesz natychmiast o tym poinformowany.

TOUT SAVOIR DU SERVICE

Dzięki usłudze Connected Alarm w momencie włączenia się syreny alarmowej w Twoim samochodzie otrzymasz wiadomość SMS. 

Alarm może zadziałać w każdej z poniższych sytuacji: 

  • Otwarcie drzwi (wszystkie drzwi, w tym pokrywa komory silnika i klapa bagażnika)
  • Włączenie zapłonu za pomocą nieautoryzowanego kluczyka
  • Wykrycie ruchu
  • Wykrycie pochylenia
ACTIVATION DU SERVICE

W przypadku wszystkich uprawnionych samochodów usługa Connected Alarm jest dostępna po jej subskrybowaniu i aktywacji. 

Jak aktywować tę usługę?

Zapoznaj się z naszą instrukcją obsługi:

Okres próbny rozpoczyna się w dniu rozpoczęcia gwarancji*. Po okresie próbnym pakiet Connect PLUS będzie dostępny jako usługa płatna.

*Należy zwrócić uwagę, że data rozpoczęcia gwarancji jest zmienna i może poprzedzać datę subskrypcji, dlatego okres próbny ulega skróceniu w zależności od daty aktywacji usługi.